Big Bud® kvetový booster, najlepšia voľba pri pestovaní

Chceš dostať čo najväčší výnos za pomoci kvetového boostru Big Bud® ?

 

Ak áno tak pravdepodobne aj ty patríš medzi 91.7% pestovateľov, ktorí používajú kvetové “boostery” takzvané posilňovače pri každom kvetovom cykle. Preto je prirodzené, že hľadáš ten najlepší kvetový booster, aby si dosiahol maximálny výnos.

Aby sme boli presný hľadáš kvetý booster, ktorého priaznivé účinky zahŕňajú :

 

   Väčšie a ťažšie kvety

 

   Kvety s rozmanitejšími éterickými olejmi, arómou, terpénmi, fenolmi, chuťou a ďalšími

 

   Merateľné a hlavne viditeľne zvýšenie výnosov

 

Ako sa mnoho posilňujúcih pripravkov snaží docieliť, čo najlepšie výsledky? Nie vždy tak, ako by si čakal. V skutočnosti absorpciou fosforu a draslíka, dvoch hlavných zložiek pre bohatý rast kvetov, ktoré sa donedávna absorbovali veľmi slabo. Ešte horšie je, že väčšina kvetových boostrov nemá správny pomer a druh týchto látok na podporu rastu kvetov. Väčšina kvetových boostrov obsahuje dvojnásobné množstvo fosforu než draslíka. To však nie je veľmi užitočné. Hlavne preto, lebo rastliny vo fáze kvetu potrebujú k najlepšiemu vývoju viac draslíka než samotného fosforu. Ak rastline vo fáze kvitnutia dodáš príliš veľa fosforu najskôr tým len rastline uškodíš, pretože vytvoríš potenciál pre toxicitu fosforu, ktorá ničí zdravý vývoj rastliny a produkcie kvetov.

Nie len, že tvoje “plody” môžu chutiť nepííjemne, ale takýto zásah môže uškodiť aj tvojmu telu.

 

Draslík a fosfor sú iba časťami skladačky veľkého príbehu

 

Je toho ešte oveľa viac na podporu a zlepšenie rastu väčších kvetov, než dodávať rastlinke správne pomery a druhy draslíka a fosforu. Ukazuje sa, že na dosiahnutie maximálnej produkcie kvetov sú potrebné prvky nazývané aminokyseliny, ktoré sú stavebnými prvkami bielkovín, terpenoidov, fenolov a alkaloidov. Čiže potrebuješ pridať všetkých 20 “L-foriem” aminokyselín pri pestovaní rastlinky s extra dávkou L-tryptofánu, L-cysteínu, L-glutamátu a L-glycínu. Prečo klásť veľký dôraz práve na tieto 4 druhy aminokyselín ?

Tu je zopár dobrých dôvodov:

 

   Tvoje rastlinky požívajú L-tryptofán k vytvoreniu významného rastového hormónu – indol kyseliny octovej (IAA). Zvýšením syntézy IAA vytvára rastlina väčšie kvety s väčšou účinnosťou.

 

   L-cysteín dodáva síru a spolu s L-glycínom, ktorý je hlavným prvkom v tvorbe vnútornej zlúčeniny rastlín pôsobí ako ochrana s názvom glutatión.

 

   Pretože mnoho hydropónnych živín neposkytuje žiadne aminokyseliny a indoor pestovanie je v svojej podstate stresujúce pre rastliny vzorky tkanív ukazujú, že majú nedostatok glutatiónu, ktorý spomaľuje metabolické funkcie

 

V súčasnosti si uvedomujeme zásadnú úlohu aminokyselín, ktoré hrajú v kvetovej produkcii a celkovom zdraví rastlín veľkú rolu.  Je tiež dôležité mať L-formu aminokyselín než menej zložité “D” formy aminokyselín obsiahnutých v koncentrátoch. V prvom rade bunky tvojej rastlinky potrebujú všetkých 20 aminokyselín, no niektoré z aminokyselín sú ťažšie vstrebateľné. Niektoré posilňovače kvetov obsahujú tiež aminokyseliny a takmer všetky nekvalitné D-aminokyseliny, ktoré sú ťažko stráviteľné pre rastlinku pretože sú menej rozpustné vo vode. Pamätajte, že iba L-forma aminokyselín je ideálnym výberom pre ľahkú absorpciu pre osvedčené zvýšenie výťažku z rastliny.

 

 

Vypestuj si svoju rastlinku “VÄČŠIU” tým, že jej pomôžeš lepšie dýchať, metabolizovať a produkovať

 

Doteraz si mohol vidieť prehľad o výskume o produktoch BUD, ktoré preukazujú, že presný a zodpovedajúci pomer fosforu a draslíka dokáže vytvoriť väčšie kvety. Tiež, že L-forma aminokyselín pomáha rastlinke pri produkcii lepších a väčších kvetov a samozrejme lepších a hodnotnejších kvetov. Dobré správy ale začínajú naberať ten správny smer, pretože ostatné látky, ako kyselina citrónová priamo dopĺňa zlepšenie bunkového dýchania, ktoré prenáša živiny a energiu z koreňov do všetkých ostatných častí rastlín. Zvýši tak schopnosť premeniť cukry na energiu a navyše kyselina askorbová zvyšuje produkciu fotosyntézy. Záver je, že práve kyselina citrónová, kyselina askorbová a všetkých 20 L-foriem aminokyselín, draslík, fosfor a horčík všetky tieto látky sú v správnom pomere namiešané v jednoduchej forme používania v produkte Big BUD®

Tu je to, čo môžeš zaručene vidieť pri pestovaní s použitím Big BUD® :

   Viac kvetov

 

   Väčšie kvety

 

   Účinnejšie kvety

 

   Kvety s väčšou trhovou hodnotou

 

   Tekutú formu pre ľahšie miešanie a lepšiu absorpciu

 

Ak sa pozrieš na fakty a dosiahnuté výsledky budeš súhlasiť, že Big BUD® ti ponúka pohodlný a spoľahlivý spôsob, ako dodať všetky potrebné prísady tvojej kvitnúcej rastlinke. O svoju rastlinku sa staráš s láskou a spolu s Big BUD® rozhodne uvidíš, ako sa ti rastlinka odvďačí väčšími, bohatšími a lesklejšími kvetmi.

V tomto videu v skratke uvidíš to čo sme ti posísali v článku o tomto skvelom produkte.

 

A na záver niečo z často kladených otázok ohľadom Big BUD® :

MAL BY SOM POUŽÍVAŤ BIG BUD, AKO JEDINÝ KVETOVÝ BOOSTER ALEBO JE POTREBNÉ MIEŠAŤ BIG BUD S INÝMI KVETOVÝMI POSILŇOVAČMI, ČO ODPORÚČATE ?

Big BUD® môže byť použitý ako samostatný kvetový booster no na druhej strane s použitím celej rady ( (Bud Ignitor, Big Bud, Bud Candy a Overdrive) bude mať rastlinka ešte oveľa väčšie výstupy a celkovú hodnotu na trhu. 

BUDEM MAŤ PROBLÉM S HNOJENÍM AK POUŽÍVAM BIG BUD® S VAŠIM SILNÝM ZÁKLADOM ŽIVÍN ?

Naši vedci navrhli prispôsobené “programy” pre každý náš tym základných živín pre pestovanie, takže môžte používať Big BUD® podľa pokynov hnojenia pre získanie lepších výsledkov bez popálenia. Ak používate Big BUD® ako súčasť balíčka Bigger Yields Flowering System® je naprogramovaný tak aby pH a PPM boli na optimálnej úrovni, takže si o ne nemusíte robiť starosti.

PREČO JE POSILŇOVAČ KVETOV BIG BUD® V TEKUTOM SKUPENSTVE?

Kvapalný prostriedok sa ľahšie absorbuje a je nenáročný pre pestovateľov. 

NAČO SA MÔŽEM SPOĽAHNÚŤ, POKIAĽ IDE O VEĽKOSŤ ÚRODY A ZVÝŠENIE VÝNOSU?

V závislosti od kmeňa a vegetačných podmienok a na akej úrovni pestovania ste, mohli ste vidieť nárast v hmotnosti až okolo 27%.

Ak ťa zaujíma pestovanie rastlín navštív náš eshop