Royal Queen Autoflowering

Zo samokvitnúcich konopných semienok vyrastajú rastliny, ktoré počas dvoch až štyroch týždňov samé vykvitnú. Aby mohli normálne, feminizované druhy konope indického a siateho kvitnúť, musí sa priamo po zbere na 12 hodín vystaviť vnútornému osvetleniu. Vonku by nekvitli, pretože počas sezóny sa čas denného svetla zkracuje. Samokvitnúce druhy sú rastliny Indica alebo Sativa, ktoré boli skrížené s Ruderalis. Tento druh konope rastie v oblastiach, kde je leto veľmi krátke, kde má ale mnoho hodín svetla – 22 do 24 hodín denne. Ruderalis kvitne automaticky za veľmi krátku dobu (všeobecne za dva až štyri týždne).

Royal Queen Seeds patrí medzi najrýchlejšie rastúce spoločnosti na trhu konopných semien v Európe. Po mnohých rokoch získavania skúseností s pestovaním konopných semien v Holandsku sme sa rozhodli pristúpiť k zavedeniu vlastnej rady semien. Teraz Vám teda môžeme ponúknuť kvalitné feminizované, samokvitnúce a liečivé semená za dobrú cenu.

Oficiálny obchod Cannaseeds.sk je Vám k dispozícii, aby vám ponúkol individuálnu podporu. Vždy zaručujeme bezpečnosť vašich transakcií, ochranu súkromia pri preprave a vyriešenie prípadného incidentu.

Zobrazených 1–16 z 27 výsledkov