Royal Queen Feminizované

Feminizované konopné semienka sú vyšľachtené aby produkovali iba samičie rastliny. Normálne konopné semienko sa môže vyvinúť v samčiu alebo samičiu rastlinu. Celý proces závisí na expresii pohlavných chromozómov X a Y. “Feminizácia” je proces ktorý upravuje samičie rastliny aby získali samčí peľ, ktorý je nevyhnutný pre produkciu semien. Rastlina ktorá má dva pohlavné chromozómy X bude samičia s 99,99% istotou. Na druhú stranu regulárne konopné semienka, ktoré majú chromozóm X aj Y majú niekedy tendenciu produkovať viac samčích ako samičích jedincov. V Royal Queen Seeds aplikujeme metódy ktoré sa v záhradníctve používajú už desaťročia aby sme zaistili, že 99,99% našich semienok vyprodukuje samičie rastliny.

Royal Queen Seeds patrí medzi najrýchlejšie rastúce spoločnosti na trhu konopných semien v Európe. Po mnohých rokoch získavania skúseností s pestovaním konopných semien v Holandsku sme sa rozhodli pristúpiť k zavedeniu vlastnej rady semien. Teraz Vám teda môžeme ponúknuť kvalitné feminizované, samokvitnúce a liečivé semená za dobrú cenu.

Oficiálny obchod Cannaseeds.sk je Vám k dispozícii, aby vám ponúkol individuálnu podporu. Vždy zaručujeme bezpečnosť vašich transakcií, ochranu súkromia pri preprave a vyriešenie prípadného incidentu.

Showing 1–16 of 46 results