Royal Queen CBD

Prvé správy o použití konope na lekárske účely pochádzajú z doby pred piatimi tisíckami rokov, kedy jeden čínsky botanik predpisoval marihuanu ako liek na maláriu, beri-beri, zápchu, reumatické bolesti, poruchy sústredenia a na niekoľko ženských zdravotných ťažkostí. Iný staroveký čínsky odborník opísal použitie zmesi kanabisovej živice a vína ako prostriedku proti bolesti. Začiatkom deväťdesiatych rokov si začalo použitie liečivého konope na liečebné účely v západnom svete získavať čoraz väčšiu popularitu a dnes sa dá dokonca kúpiť na recept v lekárni. Po zvážení výdavkov a obmedzenej voľby dostupných druhov liečivého konope však rad pacientov volí možnosť vypestovať si konope vlastné.

Royal Queen Seeds patrí medzi najrýchlejšie rastúce spoločnosti na trhu konopných semien v Európe. Po mnohých rokoch získavania skúseností s pestovaním konopných semien v Holandsku sme sa rozhodli pristúpiť k zavedeniu vlastnej rady semien. Teraz Vám teda môžeme ponúknuť kvalitné feminizované, samokvitnúce a liečivé semená za dobrú cenu.

Oficiálny obchod Cannaseeds.sk je Vám k dispozícii, aby vám ponúkol individuálnu podporu. Vždy zaručujeme bezpečnosť vašich transakcií, ochranu súkromia pri preprave a vyriešenie prípadného incidentu.

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov