BULK SEED BANK

V spoločnosti Bulk Seed Bank majú najspoľahlivejšie, najsilnejšie a najúspešnejšie odrody konope; ktoré ponúkajú širokú škálu semien sativy, indiky a samokvetúcich rastlín.

Všetky ich produkty sú vyšľachtené z najkvalitnejších rastlín pre optimálnu účinnosť a arómu. Rastliny vyberajú s odbornými znalosťami a vyberajú iba tie, ktoré sú vysoko vhodné na lekárske účely, a zároveň sa usilujeme o spokojnosť zákazníkov.

Zameriavajú sa a špecializujú sa na selektívny chov najslávnejších kmeňov na svete. Ich zameraním je brať populárnu a oceňovanú genetiku a vylepšovať ju čo najlepšie, so zameraním na hladiny THC aj CBD, liečivé hodnoty, vizuálny vzhľad, chuť, arómu a potenciu. Všetky semená konope Bulk seed bank sú vyrábané iba z prírodných organických živín. Sme si istí, že ich semená sú tej najvyššej kvality.

Všetky semená sa vyberajú ručne, aby sa zabezpečila zrelosť a životaschopnosť. Semená sa pestujú ekologicky za prísne kontrolovaných podmienok. Zbierka 57 feminizovaných, 41 samokvetúcich a 3 CBD semien konope, spolu 101 originálnych kmeňov. Naše semená predávame ako zberateľný dospelý (18+) suvenír.

Zobrazených 1–16 z 99 výsledkov