Sweet Seeds F1 Fast Version

Slovník pojmov:

Odrody závisle na fotoperióde: Odrody, ktorích kvitnutie závisí na tom, koľko hodín svetla denne majú.
Samokvitnúce Autoflowering: Odrody, ktoré začnu kvitnúť okamžite po dosiahnutí určitého veku, a to bez ohľadu na denne množstvo svetla.
Hybrid prvej generácie F1: Jedná sa o prvú generáciu po skrížení dvoch odlišných a stabilných odrôd.
S1: Jedná sa o prvú generáciu po samoopelení.
F1 Fast Version: Odrody závislé na fotoperióde, ale s rychlým kvitnutím. Jedná sa o hybridy prvej genrácie medzi odrodami závislými na fotoperióde a samokvitnúcimi odrodami.

Odrody F1 Fast Version® sú stopercentne závislé na fotoperióde a disponujú ultra rýchlym kvitnutím. Ich základom sú najviac ocenené genetiky z kolekcie Sweet seeds®. Tieto nové genetiky sú hybridy F1. Pri pestovaní indoor sú tieto rastliny pripravené na zber už po 6 až 7 týždňoch od chvíle, keď sa doba svetla prepne na 12 hodín denne. Pri pestovaní outdoor sa rastliny zberajú v priemere o 1 až 2 týždne skôr ako ich originálna verzia.

Tieto rastliny sú, kvôli ich rýchlemu kvitnutiu, veľmi vhodné pre pestovanie vo vlhkých a dažďových oblastiach, v horách, alebo regiónoch s drsnou zimou. V týchto oblastiach, kde je výrazne vyšší výskyt plesní a húb, majú tieto odrody veľké uplatnenie, pretože sú zberané v období, kedy “šedá pleseň” útočí a je schopná plne zdecimovať kvety u rastlín, pri ktorých je doba kvitnutia dlhšia.

Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov