CALI TERPENES – CANNABISOVÉ PROFILY

Terpény od CALI TERPENES si môžete kúpiť TU:

Čo sú terpény?
Terpény sú hlavnou zložkou esenciálnych olejov z mnohých rastlín, kvetov a ovocia, ako je levanduľa, citrón, borovica alebo konope a predstavujú ich vôňu a chuť. Okrem toho majú všetky liečivé vlastnosti a pôsobia ako prírodné riedidlá extraktov, olejov a živíc.

Vysoká kvalita terpénov je pre nás veľmi dôležitá a zabezpečujeme prácu s výrobkami najvyššej čistoty, čím zabezpečujeme dokonalosť našich finálnych produktov. Treba poznamenať, že naše terpénové profily špecifických odrôd cannabisu sa často stávajú súčasťou iných produktov trhu, čo nás zaväzuje zabezpečiť pre našich zákazníkov maximálnu kvalitu a štandardy vo všetkých našich produktoch. Tak v Európe, ako aj v USA, naši zákazníci už zmiešali naše terpény buď s CBD, PGC, glycerínmi alebo THC (v závislosti od každej krajiny a / alebo zákazníka) a zmiešali ich s rôznymi bylinnými výťažkami a živicami dosahujúc vynikajúce výsledky.

Naše terpénové profily špecifických odrôd cannabisu sa vyrábajú z kompletných profilov extrakcie terpénového cannabisu s prvotriednou surovinou s použitím 100% legálnych rastlín, v ktorých je koncentrácia terpénov vyššia ako v prípade cannabisu.

Výsledkom je profil terpénu, ktorý je totožný s terpénovým extraktom terpénov z kanabisu, a je tiež čistejší, čistší a nakoniec aj hospodárnejší. Môžeme teda povedať, že náš produkt má rovnakú alebo vyššiu kvalitu ako extrakcia kanabisových terpénov najvyššej kvality s omnoho nižšou predajnou a nákladovou cenou.

Kanabisové terpény od Cali Terpenes má viacero aplikácií, hlavné sú uvedené nižšie:

– Pridajte chuť a arómu k všetkým typom olejov, rastlinných výťažkov a živíc.

– Bylinné extrakty, oleje a živice sa rozpúšťajú, aby sa mohli odparovať v takzvaných “olejových perách”, “dabovacích perách” alebo vaporizéroch ”

– Pridajte chuť a vôňu ku konkrétnym odrôdam kanabisu, ako je Gorilla Glue alebo Jamaican Dream, ku všetkým typom odparovacích kvapalín (e-liquids), aby ste si mohli vychutnať autentickú chuť vašich obľúbených odrôd kanabisu bez účinku kanabinoidov.

– Všetky naše terpény sú vhodné pre aromaterapiu.

Môžu byť terpény vaporizované?

Áno, môžu sa vaporizovať, pretože ich teploty varu sú medzi 119 ° C a 224 ° C. Na odparovanie sa musia vždy riediť buď v rastlinnom extrakte v akomkoľvek formáte alebo v podklade pre e-kvapaliny atď.

Terpény nemôžete aplikovať bez riedenia, nakoľko by boli veľmi nebezpečné pre Vaše zdravie.


Aký je rozdiel medzi “cannabisovými terpénami” a “profilmi cannabisových terpénov”?

“Cannabisové terpény” sú molekuly pachu a chuti prítomné v cannabise. Pri extrakcii terpénov priamo z cannabisu sa často preťahuje mnoho ďalších sub-produktov, z ktorých niektoré sú toxické, čo rýchlo kontaminuje a koróduje terpény prítomné vo vzorke.

Naše “terpénové profily cannabisu” sú rekonštrukcie extrakcií kanabisových terpénov na báze terpénov z iných rastlín. Je to možné, pretože odoberáme vzorky z cannabisu na dôkladnú analýzu a získavame kompletnú “mapu” všetkých molekúl terpénov existujúcich v našej vzorke. Preto môžeme nahradiť všetky terpénové molekuly po 100% čistých terpénoch a nechať všetky “odpadky”, ktoré boli pretiahnuté priamou extrakciou cannabisu a získať dlhší a čistejší výrobok. V najlepšom prípade scenára, pri ktorom bola priama extrakcia cannabisu vyčistená len na opustenie terpénov, by výsledok nebol rovnaký ako terpénové profily s oveľa vyššou cenou a predajnou cenou ako našou.

Okrem toho dosiahneme 100% legálny produkt na celom svete, pretože naše terpény pochádzajú zo všetkých druhov rastlín, hoci nie z cannabisu.


Aký zvoliť pomer zmesi naších terpénov s bylinnými extraktmi?

Odporúčame, aby ste nepridávali viac ako 4% našich “terpénových profilov cannabisu” na každý 1 gram extrakcie. To stačí na to, aby váš extrakt získal požadovanú chuť a vôňu a ak je extrakcia dostatočne čistá, vďaka riediacim silám terpénov bude zmes dostatočne tekutá, aby sa mohla použiť v elektronickej cigarete, „pere “.

Ak pridáte viac ako tento podiel, konečný produkt bude mať nadmernú chuť a arómu a nebude príjemný. Pamätajte, že terpény sú veľmi silné prírodné riedidlá a ak sa používajú v nadmernom množstve, môžu byť abrazívne a dráždivé.


Obsahujú CALI TERPENES nikotín alebo iné psychoaktívne látky?

Nie. Naše výrobky neobsahujú nikotín ani žiadnu inú psychoaktívnu látku .


Majú terpény potravinový certifikát alebo niečo podobné?

Všetky suroviny, ktoré používame na výrobu našich výrobkov, sú potravinovej triedy a vyhovujú európskym predpisom. Majú certifikáty Kosher a Halal. Máme registráciu FDA pre zásielky do USA. Naše výrobky spĺňajú európsku legislatívu pre odparovanie a máme k dispozícii všetky potrebné dokumenty na odoslanie našich výrobkov kdekoľvek na svete.


Sú profily cannabisových terpénov 100% organické?

Áno, 100% organické látky bez pesticídov a ťažkých kovov. NIE sú SYNTETICKÉ ANI UMELÉ. Sú to 100% prírodné terpény.


Produkujú terpény vedľajšie účinky mimo zvýraznenia chutí a vôní?

Nie, terpény nemajú žiadny psychoaktívny účinok. Terpenes “modulujú” účinok kanabinoidov. Čo to znamená? Že profil terpénov sativovej odrody, ako je napr. Gipsy Haze, zmiešaný s bylinnou extrakciou, poskytne vašu extrakciu sativy efektívnejším a aktívnejším a ak použijete terpény odrody Indica, ako napríklad Furious Candy, váš extrakt sa zmení na indikový a relaxačný efekt. To je to, čo sa nazýva – sprievodný efekt.


Môžem aromatizovať iné produkty s Vašimi terpénmi,  bylinné extrakty alebo náplne pre elektronické cigarety?

Môžete skutočne použiť terpény na aromatizovanie a dať chuť takmer všetkému, čo môžete miešať alebo zriediť. Je možné, že v závislosti od základného materiálu musíte zmeniť spôsob, akým aplikujete terpény, napríklad namiesto ich zriedenia do suroviny, môžete sa ich pokúsiť rozdrviť. V každom prípade budete musieť urobiť nejaké testy predtým, než zistíte presnú sumu a aplikáciu. Dávajte pozor, aby ste neprekročili dávku 4% terpénov, ktoré odporúčame.

 

Môžem mať právne problémy pri kúpe Vaších terpénov v mojej krajine (SK)?

Nie, pretože naše terpény sú extrahované z rastlín, ktoré sú legálne v ktorejkoľvek krajine sveta. Hoci naše terpénové profily nie sú e-kvapaliny, v niektorých krajinách sú považované za také (kvôli čistej neznalosti). Boli by zaradené do skupiny “éterických olejov” alebo “aróm”, ktoré by nemali spôsobovať právny problém.

V každom prípade vždy deklarujeme, že naše výrobky sú 100% legálne. CALI TERPENES neobsahujú THC, CBD, CBN.

 

Zdroj: 1